Produkty

RVG Kodak Caresream 5200

Digitální zobrazovací senzor RVG CS 5200

eshop :

https://eshop.dental2k.cz/RENTGENOLOGIE-c5_0_1.htm

Digitální zobrazovací senzor RVG CS 5200 je cenově dostupnou a jednoduchou cestou k digitalizaci Vaší ordinace. Kombinuje prvky prvotřídní technologie Carestream Dental včetně reálného rozlišení 16 lp/mm s jednoduchým ovládáním a robustní konstrukcí do cenově dostupného výrobku. 

Důmyslný, přitom jednoduchý

RVG CS 5200 urychluje a zjednodušuje snímkování. Pořízený snímek je na monitoru v několika vteřinách. Intuitivně ovládaný senzor je neustále připraven k použití bez ovladače. Jednoduše jej umístíte, exponujete a ihned prohlížíte hotový snímek. Ke zjednodušení práce přispívá velký expoziční rozsah umožňující exponovat perfektní snímek na první pokus. Indikátor dávky upozorňuje na podexponovaný nebo přeexponovaný snímek. Parametry expozice lze snadno upravit. Uživatelsky definované nástroje pro úpravu obrazu umožňují naprogramovat výchozí nastavení buďto výběrem z nabídky nebo vlastní volbou. Slučitelnost s formátem TWAIN zaručuje snadné propojení s libovolným zobrazovacím SW a SW pro řízení ordinace.

Zjednodušený pracovní postup

RVG CS 5200 zrychluje a zjednodušuje práci díky souboru uživatelsky nastavitelných parametrů pořizování a zpracování snímku. SW a HW prvky zajišťují spolehlivou diagnózu, jakož i export, import a sdílení snímků. Moderní technologie vytváří příjemné prostředí pro pacienta, snazší vysvětlení diagnózy a způsobu léčby a také zkrácení pobytu pacienta v křesle.

Odolný a spolehlivý

RVG CS 5200 pro Vás znamená dobře investované peníze do odolného a spolehlivého zařízení. Naše senzory byly dlouhodobě testovány a vystaveny nejtvrdším provozním podmínkám až na samou hranici odolnosti hardwaru. Senzor RVG CS 5200 má ve srovnání s předcházejícími modely o 50% snížený počet propojovacích bodů s kabelem. Je vyráběn vstřikováním do formy, kabel je pevnější a pružnější než dříve, obalen pletivem ze speciální slitiny a vrstvou teflonu omezující tření při ohybu. Senzor je bezpečně chráněn nárazuvzdorným a vodotěsným pláštěm, který je testován 24 hodinovým ponořením ve vodě. Aktivní část senzoru, prvek CMOS je tak dokonale chráněn jak při orálním použití, tak při dezinfekci.

Snadná instalace, intuitivní ovládání

Máte dotazy, potřebujete poradit?

Zvažujete pořízení nového zubařského křesla, hledáte servis, řešíte poruchu

Firmy, jejichž produkty servisujeme a nabízíme