Akce / Novinky

Desinfekce pro ordinaci

12.10.2017 / Akce Desinfekce

Desinfekční prostředky za AKČNÍ CENY

Rádi bychom Vám nabídli desinfekční prostředky pro Vaší ordinaci

 

BEVISTO W2

 

Bevisto W2 je alkalický čistící prostředek pro sací systémy s desinfekční účinnou látkou pro stomatologické unity. Je velmi účinný. Je zcela bez aldehydů a fenolů.

Bevisto W2 je koncentrát, který se připravuje ve formě roztoku ve výši 2% (20ml s 980 ml vody). Ideální pro rozpouštění slin, odvrtaného prachu, usazených hlenů, stejně jako neutralizaci kyselin.

Bevisto W2 se střídá každý týden s Bevisto W1.

 

CENA:

1 litr, láhev s integrovaným dávkovačem
   730,-

5 litrů kanystr
2.500,-

10 litrů kanystr
4.800,- 

 

 

 

BEVISTO W1

 

Bevisto W1 je kyselý čistící prostředek pro sací systémy s desinfekční účinnou látkou pro stomatologické unity. Je velmi účinný. Je zcela bez aldehydů a fenolů.

Bevisto W1 je koncentrát, který se připravuje ve formě roztoku ve výši 5% (50ml s 950 ml vody) nebo 10% (100 ml s 900 ml vody). Ideální pro rozpouštění krevních proteinů, sodium hydrocarbonátů (air-flow), peroxidů vodíku a usazených řas.

Bevisto W1 se střídá každý týden s Bevisto W2.

 

CENA:

1 litr, láhev s integrovaným dávkovačem
   390,-

5 litrů kanystr 
1.150,-

10 litrů kanystr
2.100,-

 

 

 

BEWISTO INSTRUMENTAL

 

Bevistu Instrumental je univerzální bezaldehydový a bezfenolový koncentrát pro desinfekci a čištění rotačních a ostatních nástrojů a lékařských přístrojů.

Baktericidní, fungicidní a virucidní ( omezené virucidní RKI, tj. všechny obalené viry jako HBV, HIV, HCV (BVDV)).

Velmi ekonomické dávkování: 1%. Vhodné také pro přístroje citlivé na teplo, jako gumové polírky, pevné a flexibilní endoskopy. Vhodný také do ultrazvukových čističek. Nekorozní. Biologicky odbouratelný s příjemnou svěží vůní.

 

CENA:

1 litr, láhev s integrovaným dávkovačem
   850,-

5 litrů kanystr
3.400,-

 

 

 

BEVISTOCRYL

 

BevistoCryl je univerzální desinfekční prostředek bez aldehydů, fenolů a alkoholu určený k čištění a desinfekci všech povrchů zdravotnických prostředků.

Vzhledem ke krátké době účinku a zejména dobré kompatibilitě s materiálem je BevistoCryl vhodný k desinfekci a čištění povrchů, které jsou citlivé na alkohol, jako jsou polyakrylová skla, displeje, koženky apod.

 

 

CENA:

1 litr, láhev s integrovaným dávkovačem
   440,-

5 litrů kanystr
1.220,-

10 litrů kanystr
2.330,-

 

 

 

BEVISTOSEPT

 

BevistoSept je šetrný, efektní a rychlý alkoholový desinfekční a čistící prostředek na povrchy lékařských zařízení, zejména stomatologických přístrojů a nástrojů.

BevistoSept je baktericidní, fungicidní a virucidní (omezená virucidní RKI, tj. všechny obalené viry jako HBV, HIV, VHC, BVDV). BevistoSept je zcela bez aldehydů a fenolů.

 

CENA:

1 litr, láhev s integrovaným dávkovačem
   420,-

5 litrů kanystr
1.100,-

 

 

BEVISTOCRYL WIPES

 

BevistoCryl Wipes jsou hygienické ubrousky připravené k okamžitému použití pro čištění a desinfekci zdravotnických prostředků., které jsou citlivé na alkohol. Neobsahují aldehydy a fenoly. Jsou zcela bez alkoholu.

BewistoCryl ubrousky mají krátkou kontaktní dobu pro maximální efekt a navíc vynikající kompatibilitu s materiály.

BevistoCryl ubrousky jsou vhodné pro desinfekci a čištění povrchů, které jsou citlivé na alkohol, jako jsou plasty, vinyl, koženky apod.

CENA:

dóza 120 kusů
240,-

doplňovací balení 120 kusů
160,-

 

 

 

Máte dotazy, potřebujete poradit?

Zvažujete pořízení nového zubařského křesla, hledáte servis, řešíte poruchu

Firmy, jejichž produkty servisujeme a nabízíme